0
0
SIKÇA SORULAN SORULAR
Üye olmadan da ürün satın alabilirsiniz. Ama siparişlerinizi daha sonra incelemek ve kendi sipariş takibiniz açısından üye olmanızı tavsiye ederiz.
Üye olarak siparişlerinizi daha sonra inceleyebilir ve kendi sipariş takibinizi daha kolay yapabilirsiniz. Ayrıca üye olurken sistemimize girdiğiniz mail adresinden indirim dönemlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.
şifremi unuttum kısmına tıkladığınızda ve mail adresi girişi yaptığınızda, mailinize yeni şifre gönderimi yapılmaktadır
Shikka kişisel bilgilerinizi 3. Kişilerle paylaşmamaktadır.
Shikkadan yapacağınız alışverişlerde kredi kartı kartı ya da havale yöntemi ile ödeme yapabilirisiniz. Sitemizde tüm bilgileriniz 256bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır. 
Sipariş sonrası ürün kargoya verilmeden siparişte değişiklik yapılabilir, kargo teslimi sonrası ise değişim yapamayıp iade yapabilirsiniz.
Sepetteki ürünler için bir bekleme süresi yoktur, yalnız ürün sepette beklerken başkası tarafından satın alınırsa ve stok kalmazsa ürün sizin sepetinizden düşecektir.
Sitemize üye girişi yapıp siparişler kısmından takibinizi yapabilirsiniz.
Mng ile çalışıyoruz, sitemizdeki bütün ürünlerin yurt içi gönderim ücreti bize aittir.
Özel durumlar haricinde siparişiniz en geç 3 iş günü içerisinde kargolanıp, teslim edilecek adresinize göre kargo süresi 1-2 gün olmaktadır
Stok durumuna toplu sipariş verebilirsiniz (alacağınız adede göre firmamızla iletişime de geçebilirsiniz. Toplu satın alımlar için telefon numaramız: +9(0) 258 212 4939)
Yurtdışına teslimat yapılıyor fakat yurtdışı gönderilerinde kargo ücreti müşterimize ait oluyor
Özel günlerde ve sezon sonlarında Shikka’da indirim yapılmaktadır.
Binlerce senedir ticaretin ve dokümanın beşiği durumunda olan Denizli tekstil endüstrisinde Türkiye'nin önde gelen üretim merkezlerinden biridir. Shikka gücünü Denizli'nin tekstil alanında adını tüm dünyaya duyurmasına vesile olan yüksek malzeme kalitesi, detay odaklı işçiliği ve ve asırladır kendini yenileyen tasarım vizyonundan almaktadır.
Shikka çalışanlarının tamamı kadındır ve Shikka olarak biz bundan gurur duyuyoruz
Üretim %100 Türkiye'de yapılmaktadır.
Koleksiyonumuzdaki ürünlerin çoğuna elleri ile güzellik katan, onları işleyen, ören, yurt içi ve yurt dışında sanatkar ev hanımlarından oluşan bir ekibimiz var.