Yazın Ayaklarımızı Terlemekten Kurtaran Sandaletler

2018-05-07Çoğumuz yazın gelmesini sabırsızlıkla bekleriz çünkü yaz demek tatil demek. Terlemesinden yakındığımız için sıcak havalarda ayağımızı tamamen kapatmaktan hoşlanmayız. Bu durumda imdadımıza sandaletler yetişiyor.

Sandalet giyilirken dikkat edilmesi gerekilen en önemli nokta doğru kombinlerdir. Sandalet genellikle elbise ve eteklerin tamamlayıcısıdır. Pantolonla giyildiğinde hoş bir görünüm sağlamaz. İster maksi boy, ister pilili etek gibi parçalarla giyildiğinde dinamik bir görünüm dışa vurur.
Sandalet giyileceği zaman genelde ''çorap giymeli miyim?'' sorusu akla gelir. Sandaletle kesinlikle çorap giyilmemelidir. Giyerseniz stil algısından uzaklamış olursunuz. O gün illa çorap giymek istiyorum derseniz sneaker giymenizi tavsiye ederim. Sandalet giydiğinizde birçok kişi özellikle ayaklarınıza bakacaktır. Rahatsızlık duymamak ve daha estetik görünmesi için pedikür yaptırmanızı tavsiye ederim.Sandaletler spor giyim içersine girdiği için klasik parçalarla giyinmek ters köşe olacak ama hoş durmayacaktır. Bu yüzden spor parçalarla kullanmankta fayda var. Baştan aşağı spor, salaş olmak zorunluluk değil. Spor-şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Tişörtler, şortlar, spor kesim etek ve elbiselerle bir arada kombinlenebilir.Sandalet rengi olarak klasik siyah ve beyaz rengi daha çok tercih ediliyor ama diğer renkleri de unutmamak gerek öyle değil mi. Sandalette sütlü kahve, bej , gri gibi tonlar kullanbilirsiniz. Alışılagelmiş siyah veya beyaz daha minimal ve net bir duruş sağlıyor.    Diğer Blog Yazıları    


güvenli ödeme

© SHIKKA. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
Mega E-Ticaret Sistemleri