Polo Yaka T-shirtler

2018-04-23Polo yaka tişört aslında halk arasında bilinen ismiyle yakalı tişörtlerdir. Yakalı tişörtler, klasik bir tarza da sahip olsanız sizi her daim şık ve biraz daha ciddi gösterir. Eğer sizi olduğunuzdan küçük gösteren bir suratınız varsa ve olduğunuzdan daha olgun gözükmek istiyorsanız bu tişörtler duruş itibariyle yardımcı olacaktır.

Eğer omuzlarınız düşükse, omuzdan size tam oturduğunaa emin olun. Polo yaka tişörtün omuz bölümü, omuzlarınıza tam oturuyor ve kol bölümüne doğru potluk yoksa bu sizin için doğru ölçü demektir. Omuzlarınızı olduğundan daha dik gösterecektir. Eğer küçük omuzlar ve küçük bir göbeğe sahipseniz, göbeğinizi saklamak için altı biraz daha bol olan modelleri tercih etmelisiniz.
Bildiğiniz gibi daha polo t-shirtlerin erkek modasında ciddi bir yeri var. Maskülen bir tarza bürünmek istemeyen kadınlar için polo t-shirtlerin işleme ve desenli modellerini tercih edebilirsiniz. Poloları jean ile kombinleyerek cool bir görünüş yakalabileceğinizi unutmayın.Gelelim feminen bir görünüme, çoğu kadının günlük hayatında vazgeçemediği etek ile polo t-shirt birleşimi oldukça iyi bir görünüm kazandırıyor. Özellikle düz polo t-shirt ve desenli etek ve beyaz bir sneaker hem günü kurtarırr hem de günümüz sosyal mecrası instagram fotoğrafı için iyi malzeme çıkarır.
    Diğer Blog Yazıları    


güvenli ödeme

© SHIKKA. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
Mega E-Ticaret Sistemleri