Dolaptan Eksik Etmediğimiz Beyaz Basic T-Shirtler

2018-04-16İstisnasız her erkek ve kadının gardırobunda olan, ilk bakışta çokta matah görünmeyen, basit düz bir beyaz tişört aslında bir joker parça. Uzun ve kısa, bol ve dar her daim ahenk yakalayan beyaz tişört, çabasız şıklığın en temel parçası.

Daha feminen bir görünüş istiyorsanız tercihinizi V yakalı, eğer spor şık olmak derdindeyseniz yuvarlak yakalı basiclerden yana kullanabilirsiniz. Basic t-shirtleri kombinlemek ve günü kurtarıcı şıklık yakalamak göründüğünden çok daha kolay. T-shirtünüzün altına üzerinize oturan bir jean ve onunda altına şık bir stiletto giyebilirsiniz.
Koyu renkli jean ile de muhteşem uyum sağlayan beyaz tişörtün altına ilk tercih edilen beyaz sneaker da kullanılabilecek seçenekler arasında. Jeani bacak boyunuzdan uzun alarak fotoğraftaki gibi katlayabilirsiniz.
Ton sür ton tarzını yansıtabileceğiniz bu renk uyumlarıyla tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Binici kesim bir pantolon, blazer bir ceket ve spor ayakkabılarla dışarıya stil sahibi olduğunuzu yansıtır. Baştan aşağı beyaz olmak kötü bir görünüm sağlar diye düşünmeyin aksine beyaza en çok yakışan renklerden biri yine beyazdır.Pantolon giymeyi sevmeyenlerden iseniz birde etekle deneyin. Kalem etek tek başına her zaman güçlü kombinlere imza atan bir parça. Kalem etek ve beyaz tişört kombini ile şık bir stili sporlaştırabilir, maksi etek ile kombinleyerek salaş bir görüntü oluşturabilir, renkli deri etekle ruhunuzu yansıtabilirsiniz.    Diğer Blog Yazıları    


güvenli ödeme

© SHIKKA. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
Mega E-Ticaret Sistemleri