Anı Kurtarıcı Takım

30.04.2018Yoğun yaşam temposunda, hepimizin her gün ne giysem diye düşündüğü bir gerçek. Özellikle çalışan kadınlar için daha büyük bir sorun. Haftanın beş günü olmasada en az 2 gün sizi bu dertten kurtacak pratik ve şık bir çözüm önerisi sunuyoruz; takımlar.

Takımların bu denli kullanışlı olduğu için birçok farklı kombinasyonu mevcut. Etek ceket, yelek pantolon.. Çoğunlukla tkım elbise deyince, oldukça maskülen, ciddi ve ancak iş ortamlarında tercih edilen takım elbiseler akla geliyor. Ama sadece iş olarak değil sokak stilininde büyük bir kurtarıcısı. Tplantılarda, davetlerde, isterseniz de hafta sonu günlük buluşmalarınızda gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.
Bazı takım elbiseler öyle detaylılar ki, herhangi bir aksesuara ihtiyaç bile duymazsınız. Takım elbiseleri, birlikte kullanabileceğiniz gibi ayrı ayrı başka kombinlerde de kullanabilirsiniz. Yani bir taşla bir değil birden fazla kuş vurmuş olacaksınız. İster ceketi başka bir pantolonla ister pantolonu başka bir parçayla kombinleyebilirsiniz.Etek ceket takımları unutmayalım. sadece eteğini kullanarak günlük de kombinleyebilirsiniz. Hepimiz en ince detayına kadar ayarlanmış şeyler giyinmeyi isteriz ama hem bütçe hem vakit açısından sıkıntı yaşatabileği için imdadınıza takımlar yetişecek. Muhakkak bir takım edinin ayrı olarak birden kombini zevkinize göre oluşturabilirsiniz.
    Diğer Blog Yazıları    


güvenli ödeme

© SHIKKA. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
Mega E-Ticaret Sistemleri