0
0
HİKAYEMİZ
Shikka şık, seyahati seven ve değişik ekolleri bir araya getirip derleyerek gardrobuna yansıtan sadece yenilikçi ve zarif parçalarını değil, ayni zamanda çok yönlü, pratik ve bilinçli giysilerini içermektedir. Shikka Akdeniz’in bağımsızlık ve yenilenmeyi ifade eden temalarına temas ederek köklerine sadık yaratıcı ve olmazsa olmaz parcaları ile birlieştirmektedir..

Shikka her ne kadar detaylardan oluşmaktaysa da aynı zamanda zamanı ifade etmektedir. Aslında zamanı ve detayı bir araya getirmektedir.  Romantikliğe, sadakate, çekiciliğe hürmettir. Anın unutulmasına izin vermediği gibi, kadının nazik bir cesaretten geri kalmayacağını vurgular.
Shikka yüksek kalite, tasarım, kumaş ve dikimi ulaşılabilir bir fiyatla müşterilerine sunmayı seçmiştir. Koleksiyonlarımız güçlü bir moda ve sanat vurgusu içererek çekici bir albeniyle bizi diğerlerinden farklılaştırır. Kaftanlar, gömlekler, mayolar, çantalar ve terlikler ile kombin koleksiyonunu en iyi temsil eder.

Ürünlerimiz için dünyanın her tarafındaki en iyi sanatkarlarla çalışmaktan gurur duyuyoruz. Onlara destek veriyor ve istihdam sağlıyoruz. Tasarımlarımızdaki elişi detaylar onu işleyenlerin geçmişlerinden gelen mirasları içermektedir. Akdenizin batısını doğusunu ve yeni Dünyayı bir araya getirmeyi seviyoruz. Sizleri de güzel hikayemizin bir parçası olmaya davet ediyoruz