BİZ KİMİZ

Shikka, 7000 yıldır pamuklu kumaşın ve tekstilin anavatanı Denizli'de kurulmuş bir aile işletmesidir. Doğaya olan sevgimiz ve sorumluluğumuzla, kültürel miras üretim yöntemlerini günlük modern yaşamımıza taşımaya olan saygımızla ABD ve Türkiye'deki ekiplerimizle her geçen gün biraz daha büyüyoruz. Hayatımıza dokunan her kumaşın bir iplik hikayesi olduğuna inandık ve kültürümüzü yaşatmak için geleneksel yöntemlerimizi geçmişin tozlu raflarından tezgahlara geri getirdik. Sadece kültürel mirasımızı korumakla kalmayıp, gelecek nesillerin ve kadınların becerilerini geliştirmelerine ayrıca, yeni iş fırsatları bulmalarına, esnaf ve tasarımcılarımızın desteğiyle katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.
Shikka'da elle dokunulan, otantik ve gerçek estetiği temsil eden değerleri yeniden canlandırmaya çalışıyoruz. Tüm özgün, yenilikçi tasarımlarımız, tasarımcılarımız tarafından özenle tasarlanır, geleneksel yöntemlerle , zanaatkar kadın gücümüzle dokunur ve kumaşları modern yaşamınıza kişilik, işlev ve çekicilik katan koleksiyonlara dönüştürür. En değerli ilham kaynağımız doğamıza olan sevgimiz ve sorumluluğumuzla ve kültürel miras üretim yöntemlerini günlük modern yaşamımıza taşımaya duyduğumuz saygı ile en kaliteli ürünü mümkün kılmanın gururunu yaşıyoruz. Çevre dostu üretim ve geri dönüşüm, "çevre" ye yönelik kültürel bir algı olarak oluşturduğumuz bir yaklaşımdır ve bu yaklaşım ekibimiz tarafından mükemmel bir şekilde yürütülmektedir.

Şimdi de minimal tasarımları ve fonksiyonellikleriyle evinize şıklık ve ferahlık getiren, yaşam alanlarınızda daima sizlerle birlikte olacağına inandığımız Shikka Home ürünlerini geliştiriyoruz. Ve bu hikaye, modanın ve sanatın vurgusunu kendi içinde taşıyarak her geçen gün güçleniyor.

Shikka Beach Wear ürünlerini geliştirirken; zarafeti yaşamın her anına yansıtmak için her bir detay, renk ve tasarımların uyumu içinde ihmal edilmeden düşünülmüştür. Ürün tasarımlarımız kadınların estetik algısına ve doğanın eşsiz dengesine dayanmaktadır.

İnce malzemeleri ve tasarımlardaki özgünlüğü ile Shikka, evinizin ve plajdaki görünümünüzün en güzel detaylarını ön plana çıkaracak.Shikka ile zamansızlığı hissedin!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı