Blog

22.01.2018

Kış Ayının Starları Montlar

Kış günlerini yalancı bahar havaları ile geçirsekte, önümüzdeki aylarda dış mekanlarda en yakın arkadaşımız hiç şüphesiz kaban, palto, mont ve ceketler olacak. Geniş kalıplar, renkli alternatif ve spor modeller sayesinde hem sıcacık hem de renkli bir kış bizi bekliyor.


15.01.2018

Aksesuardan Detaylara 2018’den İlk Trend Notları

2018 tüm ihtişamıyla geldi. Yılın çarpıcı geçeceği ise daha şimdiden oldukça belli… Sezonun trend notlarını köşe başında tutmaya ne dersin? İşte aksesuardan, hazır giyime ve detaylara kadar 2018’i kasıp kavuracak öne çıkanlar listesi.


8.01.2018

Kışın Beyaz Giyme Sanatı

Sezonun modası şekil değiştirmeye devam ediyor. Trend raporlarını alt üst eden renk skalası bu kışı baştan yazmaya ve “Olmaz” dediklerimizi gerçek kılmaya kararlı. Geçmişin “mevsim-renk” kuralları çoktan yıkıldı! Bunların başında ise beyaz renk geliyor. Geçtiğimiz sezonlarda duruma bizi alıştıran moda dünyası sezonda net tavrını koyuyor. Bu kış beyaz renk pek çok farklı tarzda ve parçada sıkça karşımıza çıkıyor.


1.01.2018

Keyifli Bir Kış Tatili İçin Yer Önerileri

Kim demiş tatilin tadı sadece yazın çıkar diye! Kışın da özellikle sömestr tatilinin gelmesini fırsat bilen aileler ya da ufak kaçamakları değerlendirmek isteyen arkadaşlar ya da çiftler için keyifli bir tatil geçirmek mümkün. Şehrin ve iş hayatının yoğunluğundan uzak büyülü bir kış tatili geçirmek isteyenler için yurt içi ve yurt dışı seçmelerimizi sizler için listeledik;


  Sayfa:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16güvenli ödeme


© SHIKKA. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
Mega E-Ticaret Sistemleri